Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Oktobris - Geberit un Ifö mēnesisĪpašās iepazīšanās cenas Geberit un Ifö produktiem. Atlaides līdz pat - 50%.

Geberit produktu jaunumi

1. Jaunais Geberit DuoFresh modulis - inovatīvais nepatīkamo aromātu nosūces modulis

Nepatīkamo aromātu nosūces modulis gaisu nosūc caur noskalošanas cauruli un vārstu. Filtrs attīra gaisu un atgriež to telpā. Aiz noskalošanas taustiņa uzstādītais LED orientācijas apgaismojums nodrošina diskrētu gaismu ērtākam tualetes apmeklējumam naktī.

Sensors kontrolē apgaismojumu un nodrošina automātisku gaisa nosūces un orientācijas apgaismojuma ieslēgšanu un izslēgšanu. Klātbūtnes sensora iestatījumu var personalizēt ar viedtālruņa lietotnes palīdzību.

Un tvertnē ievietojamais atsvaidzinātāja stienītis ūdenim piešķir patīkami svaigu aromātu.

2. Jaunais Geberit AquaClean Sela tualetes pods

Dizainers Kirstofs Belings (Christoph Behling)

Jaunākais AquaClean WC pods nodrošina visas bidē poda pamatfunkcijas. Viena no šīm funkcijām ir WhirlSpray bidē tehnoloģija, nodrošina mazgāšanu, izmantojot nelielu ūdens daudzumu.

Pateicoties optimizētajai TurboFlush noskalošanas tehnoloģijai, noskalošanas funkcija darbojas ļoti klusi. To īpaši varēs novērtēt naktī, nebaidoties no traucējošu trokšņu radīšanas.

Diskrētais orientācijas apgaismojums dod tieši tik daudz gaismas, cik nepieciešams, lai naktī nokļūtu līdz tualetes podam, un tad atgrieztos gultā.

Inteliģentā tehnoloģija un visi elektriskās strāvas un ūdensvada pieslēgumi ir iebūvēti keramiskajā daļā.

Pateicoties bezapmales risinājumam, Geberit AquaClean Sela garantē perfektu higiēnu un vienkāršo tīrīšanu.

Ērta talvadības pults. Lai izvēlētos savus personīgos iestatījumus, ir nepieciešams nospiest tikai vienu pogu. AquaClean Sela WC poda funkcijas var ērti kontrolēt arī ar viedtālrunī instalētu Geberit lietotni.

3. Jaunais noskalošanas taustiņa Geberit Sigma50 dizains

Noskalošanas taustiņam nav rāmīša. Ir pieejamas dažādas krāsas un materiāli — no stikla, plastmasas, metāla, slānekļa. Noskalošanas taustiņu var aprīkot arī ar jauno Geberit DuoFresh nepatīkamo aromātu nosūces moduli.

4. Geberit vannas istabas sērijai Smyle tagad ir jauns izskats.

Tualetes poda, izlietņu un mēbeļu dizains ir savstarpēji saskaņots, nodrošinot individuālas kombināciju iespējas gan mazām, gan lielākām vannas istabām.


Produktus skatīt šeit