Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

2018: GROHE BRAUCIENS TURPINĀS  • Četras GROHE ceļojošās izstāžu automašīnas apmeklējuši jau vairāk nekā 90,000 interesentu.
  • Profesionāļi un galapatērētāji gūst visaptverošu ieskatu jaunākajās produktu inovācijās.
  • Līdz 2018. gada beigām plānoti vairāki izstāžu automašīnu braucieni pa Eiropu un uz Tuvajiem Austrumiem.
Rīga, izstādē “MĀJA 1”, 2018. gadā no 8. līdz 11. martam
Pasaulē vadošais vannasistabu aprīkojumu ražotājs GROHE 2018. gadā uzņem ātrumu ar četrām XXL kravas automašīnām, kurās izvietotas ceļojošas izstādes. Katrā kravas automašīnā uzstādītais aprīkojums gan profesionāļiem, gan patērētājiem sniedz ieskatu jaunākajās GROHE inovācijās, piedāvā iespēju iepazīties ar produktiem, kā arī piedalīties apmācībās. Šīs automašīnas ceļo pa Vāciju, Franciju, Holandi, Austriju un pat pa Tuvajiem Austrumiem. GROHE kopumā plāno organizēt vairāk nekā 800 informatīvos pasākumus.

Nobrauktie kilometri līdzvērtīgi attālumam, ja dotos apkārt zemeslodei trīs reizes
Tikai pirms gada GROHE ceļojošās izstāžu automašīnas tika prezentētas ISH izstādē Frankfurtē, kas ir nozīmīgākais vannasistabu aprīkojumu, apkures un gaisa kondicionēšanas nozares notikums pasaulē. Kopš tā brīža GROHE automašīnas ir pieturējušas vairāk nekā 33 valstīs – Portugālē, Šveicē, Norvēģijā, Krievijā, Marokā u.c.. Šobrīd jau nobraukti vairāk nekā 135,000 kilometri, kas ir līdzvērtīgs attālums, ja dotos apkārt zemeslodei trīs reizes. Līdz šim pasākumus apmeklējuši vairāk nekā 90,000 apmeklētāju. Šādas iniciatīvas pozitīvi ietekmē arī GROHE zīmolu. Pēc nesen veiktajiem Eiropas tirgus izpētes datiem GROHE ir viens no atpazīstamākajiem zīmoliem santehnikas nozarē, arī starp santehniķiem. Dati arī atklāja, ka GROHE ir zīmols, kuru atpazīst puse no Eiropas celtniecības un būvmateriālu veikalu klientiem.

Eksperti iepazīstina ar GROHE produktiem
Augstvērtīgākā luksusa duša pasaulē AquaSymphony, GROHE Blue un GROHE Red ūdens sistēmas, Sensia Arena sēdpodi ar bidē funkciju, GROHE SPA F-digital Delux un vēl citi jaunumi un inovācijas ir uzstādīti izstāžu XXL automašīnā. Ikviens var klātienē apskatīt un izmēģināt GROHE izcilos produktus, kā arī satikt ekspertu komandu, kas palīdzēs uzzināt vairāk par inovācijām, piemērotāku izvēli un produktu uzstādīšanu.

Būt klienta tuvumā - uzņēmuma stratēģija
Līdz šim gandrīz 15,000 GROHE XXL automašīnas apmeklētāju ir izmantojuši iespēju un piedalījušies santehniķu apmācību kursos. Izstādes apmeklētāji var arī pierakstīties GROHE lojalitātes programmai profesionāļiem SMART. “Ar mūsu automašīnu mēs aizvedam savu inovāciju pieredzi individuāli uz katru valsti,” apgalvo GROHE izpilddirektors Michael Rauterkus. “Būt tuvumā saviem klientiem un pierādīt savu uzticamību viņiem ir mūsu uzņēmuma neatņemama stratēģija.“

Papildu informācija: trucktour.grohe.com
Video par automašīnas tūri: šeit