Lietojot tālāk šo lapu jūs piekrītat sīkdatņu (cookies) lietošanai. Jebkurā laikā jūs variet mainīt šos noteikumus pārlūkprogrammas iestatījumos.

Lūdzu norādiet vai Jūs esat

Reibinoša jautrība kā dizaina nostājaBlack & White Edition: jaunās ārtelpu masāžas vannas ar modernu dizainu

Iegremdējieties siltajā ūdenī, aizveriet acis un izbaudiet atjaunojošo peldi masāžas vannā - Villeroy & Boch ārtelpu masāžas vannas ir visintensīvākais un relaksējošākais veids, kā mājās izbaudīt burbuļojošo ūdeni. Villeroy & Boch ir radījis lielisku jaunu dizainu - kolekciju Black & White Edition. Black & White Edition ir unikāla dizaina sērija ar izteiktām formām un melnbaltiem elementiem, lai iegūtu pilnīgi jaunu ārtelpu masāžas vannu izskatu - šī sērija ir piemērota jebkuram stilam, tostarp mūžīgi klasiskajam un moderni ekstravagantajam. Izvēloties masāžas vannai ar moderno dēļu apšuvumu "Stone Grey", tiek radīta inovatīva un pārliecinoša dizaina nostāja. Āra masāžas vannu komplektā kā standarts ir iekļautas arī ekskluzīvas nerūsējošā tērauda masāžas sprauslas. Kontrasts ar melnajām JetPaks™ piešķir vannām īpaši modernu pieskaņu.

Pielāgota relaksācija: JetPaks™ individuālai masāžai

Raksturīgo melnbalto efektu nodrošina nomaināmās JetPaks™, kas ir pieejamas melnā vai baltā krāsā un kuras klienti var izmantot, lai pielāgotu masāžas vannu savām vajadzībām un vēlmēm. JetPaks™ sistēmai ir noņemams aizmugurējais elements, kas aprīkots ar sprauslām, un to var pārvietot uz jebkuru sēdvietu vannā, pat ja masāžas vanna ir jau piepildīta ar ūdeni. Vieglā lietošana, zemā tehniskā apkope un iespēja jebkurā laikā mainīt pozīciju nozīmē, ka JetPak™ II tehnoloģija ir pielāgojama modulāra sistēma saskaņā ar tendenci nodrošināt pielāgojamību jebkuram komforta un individualitātes līmenim.

JetPak™ II tehnoloģija ir arī ideāli piemērota, lai dalītos labsajūtas pieredzē ar ģimeni un draugiem. Ikvienam ir iespēja izvēlēties maigāku vai spēcīgāku masāžu, kā arī to, kad sprauslas tiks virzītas uz muguras lejasdaļu vai kakla zonu. Ir pieejamas sešpadsmit dažādas JetPaks™, lai nodrošinātu ideālu masāžu neraugoties uz to, vai atrodaties sēdošā vai guļošā pozīcijā.

Augstas kvalitātes tehnoloģija

Un ne tikai: papildus modernajam dizainam un inovatīvajai JetPak™ II tehnoloģijai Black & White Edition ietver arī citas lieliskas tehniskas funkcijas. Masāžas vannas iestatījumus var ērti pielāgot, izmantojot lietojumprogrammu: attālinātai ūdens temperatūras iestatīšanai var izmantot viedtālruni - tādējādi privātā labsajūtas oāze būs gatava, tiklīdz atgriezīsieties mājās.

Black & White Edition masāžas vannas ir aprīkotas ar visām augstās kvalitātes Comfort Line sērijas funkcijām. Spa izmanto izturīgu, spēcīgu, necaurlaidīgu un koka masu nesaturošu EnduraFrame™ dizainu ar pilnīgu putu izolāciju un izolējošu pārsegu. Šis dizains, stabilais plastmasas rāmis un augstas kvalitātes, UV staru izturīgā un higiēniskā EnduraWood™ akrila virsma uz dēļu apšuvuma nozīmē, ka spa ir izturīga, tai ir ilgs kalpošanas mūžs un tā ievērojami samazina trokšņu un vibrāciju līmeni. Šis materiāls arī novērš mitruma rašanos un kaitēkļu infestāciju. WellSpring™ filtra sistēma nodrošina, ka spa ūdens ir tīrs un skaidrs. Viss ūdens tiek virzīts caur duālu filtrēšanas sistēmu - tostarp ūdens no katras JetPak™.

Turklāt: Villeroy & Boch masāžas vannu augsto kvalitāti ir testējuši neatkarīgi eksperti, un tām ir piešķirts TÜV sertifikāts.

Ietaupa enerģiju un ir ārkārtīgi efektīvas

Citu piegādātāju piedāvātajās spa joprojām ir neskaitāmas garas caurules, savukārt Villeroy & Boch neietver nekāda veida caurules JetPak™ sistēmā. Tādā veidā 90 % no ūdens transportēšanas komponentiem atrodas siltajā tvertnes ūdenī masāžas vannu iekšpusē. Tādējādi siltuma zudums ir gandrīz neiespējams, jo siltums no ūdens caurulēs tiek tiešā veidā pārvietots un netiek izkliedēts aukstajā apkārtējā vidē, kā tas notiek daudzās citās masāžas vannās. Šis dizains un pilnīgā putu izolācija padara Villeroy & Boch ārtelpu masāžas vannas ārkārtīgi efektīvas un ļauj ietaupīt enerģiju. Spa ir vēl efektīvākas, jo tajās tiek izmantots silts gaiss aiz JetPak™, nevis aukstais āra gaiss. Elektrības un apkures izmaksas tādējādi tiek saglabātas īpaši zemas un ikviens var izbaudīt masāžas vannu.

LED interjera apgaismojums ar krāsas mainītāju, viegli saprotamās vadāmierīces ar digitālajiem displejiem un kakla spilveni pilnveido Black & White Edition. Ir pieejami divi modeļi: R6L ar četrām sēdvietām un R7 ar maks. sešām sēdvietām.

Sīkāka informācija par produktu

Produktu skatīt šeit