Visi raksti

Izmanto saules enerģiju savā labā!

Elektrības cenām sasniedzot jaunus rekordus, pieaug vēlme ražot elektrību pašiem tādējādi samazinot slogu savam ģimenes budžetam un esot neatkarīgam no elektrības biržu cenu pārsteigumiem. Mūsdienās jaudīga fotoelektriskā sistēma piedāvā iespēju racionāli izmantot bezmaksas saules enerģiju. Tikai aptuveni 5m2 jumta laukuma nepieciešams lai...

Lasīt

Izstāde - Māja 2022

Nāc uz izstādi un saņem atlaižu kuponu pirkumiem visos T/c “Komforts” veikalos!

Īpašie piedāvājumi no veikals “Komforts”!

Lasīt

Isover akcija

Pērc Isover, uzskaiti materiālu metrāžu un vinnē noderīgas balvas no Rothenberg!

Lasīt

Santehniķa rokasgrāmata 2

Grāmatu "Santehniķa rokasgrāmata 2" ieteicams santehnikas sistēmu speciālistu un notekūdeņu montieru profesionālās kvalifikācijas celšanai, būvniecības speciālo darbu vadītājiem, projektu vadītājiem, projektētājiem, privātiem būvniekiem un mācību iestādēm.
Izdevums noderēs arī amatieriem, kuri plāno pārbūvēt savu dzīvojamo telpu, ūdensapgādes, notekūdeņu novadīšanas, vēdināšanas un apkures sistēmu.

Lasīt

Tualetes pods, kas taupa ūdeni – mazs ilgtspējas solis ar lielu nozīmi

Mūsdienās arvien aktuālāks kļūst ūdens resursu taupīšanas jautājums. Pasaules Dabas fonda ziņojumā norādīts, ka saudzīga attieksme pret dabas resursiem un tīra dzeramā ūdens taupīšana ir būtisks pamatnosacījums ilgtspējīgai un dabai draudzīgai dzīvei. Ikdienā daudzi zina, ka, tīrot zobus, ir jāaizgriež ūdens krāns, dušā jāmazgājas īsāku laiku un maksimāli jāpiepilda veļas mašīna, bet retais aizdomājas, ka arī tualetes pods ir viena no ūdeni visvairāk patērējošām ierīcēm.

Lasīt

Virtuālā tūrē T/C Komforts, jaunmoku 26

Ne vienmēr ir jāpavada ilgas stunda staigājot pa veikalu, izvēloties sev piemērotāko preci, tagad iedvesmu var smelties izstaigājot mūsu veikalu digitāli.
Piedāvājam iespēju izstaigāt mūsu Jaunmokas 26 ielas Komforts veikalu divos stāvos...

Lasīt

Roca Inspira kolekcija

Kombinēt, kombinēt, kombinēt un vienmēr trāpīt mērķī. Nav vienas konkrētas uzvarētāju kombinācijas, jo tās visas ir pjedestāla vērtas. Inspira mīts balstās uz šo pieņēmumu, kombināciju kopumu, kurām ir vienādas beigas: panākumi, triumfs, slava. Neatkarīgi no izvēlētā ceļa, rezultāts paliek nemainīgi labs...

Lasīt

Dušas sistēma ar termostatu - GROHE Euphoria 260

Iespaidīgā GROHE Euphoria 260 dušas sistēma ar termostatu uzreiz ienes īpašu dizainu un mazgāšanās prieku ikvienā modernā vannasistabā. Neskaitāmās modernās GROHE tehnoloģijas garantē maksimālu efektivitāti. Iestatiet vēlamo temperatūru ar GROHE TurboStat, un tā paliks nemainīga neatkarīgi no ūdens padeves svārstībām. Vienkārši lietojamā GROHE SafeStop funkcija...

Lasīt

Ventilācijas iekārta Zehnder ComfoAir Q

Zehnder ComfoAir Q ir jaunākās paaudzes ventilācijas iekārtas, kas ir efektīvākas, vēl klusākas un inteliģentākas. Mūsdienīgs dizains apvienojumā ar viedām tehnoloģijām padara Zehnder ComfoAir Q par labāko tirgū pieejamo produktu. Liels skaits jauninājumu nodrošina optimālu akustisko veiktspēju, vēl labāku siltuma atgūšanu un īpaši zemu enerģijas patēriņu. Zehnder ComfoAir Q nodrošina izcilu komfortu ideālam iekštelpu klimatam ar maksimālu energoefektivitāti.

Lasīt

Apsildes un dzesēšanas sistēma - Uponor Siccus

Izmanto iespēju iegādāties universālāko grīdas apsildes un dzesēšanas sistēmu Uponor Siccus par īpaši draudzīgu cenu tikai veikalos KOMFORTS līdz 31.05.2021.

Lasīt

Iekštelpu grīdas notece HL541 Primus Blue dušas traps

Primus blue "- jaunais sifons" aizsargā pret kanalizācijas smakām, kad rodas pārspiediens, vakums vai izžūstot.
Minimālais uzstādīšanas augstums- tikai 62 mm (izņemot flīzes).
Dušas kanalizācija "Primus blue", komplektā ar DRY sifonu, hidroizolācijas komplektu šķidruma hidroizolācijai, stiprinājuma kronšteinus augstuma regulēšanai, stiprinājuma aizbāzni un pagarinājumu ar apakšrāmi.

Lasīt

Lietus noteku drenāžu sistēmas - BG-Graspointner

BG-Graspointner ir lietus noteku drenāžu sistēmu ražotājs, kurš no 2019.gada ir uzsācis savu produktu tirdzniecību arī Baltijas valstīs. Mēs lepojamies ar to, ka no 2020.gada ir kļuvis par šī ražotāja vienīgo oficiālo dīleri. BG-Graspointner FILCOTEN produkti ir lielisks risinājums jūsu māju, dārza, noliktavas, baseina, bērna laukumu, vai citu objektu ūdens noteku savākšanai.

Lasīt

Mūsu nosaukums nav nejaušība - mēs esam Ideal Standard

Mēs uzskatām, ka cilvēkiem standartā jābūt ideālai vannas istabai, lai ko tas viņiem nozīmētu. Mēs jau vairāk nekā 100 gadus esam radījuši kvalitatīvas vannas istabas. Tas ir tas, ko mēs darām! No baseiniem līdz vannām, no tualetēm līdz krāniem. Kad runa ir par vannas istabas projektēšanu, izgatavošanu un konfigurēšanu, mēs esam tie kas nosaka standartu!

Lasīt

APKURES KATLU TEHNISKĀ APKOPE

Lai nākamo sezonu varētu sākt bez raizēm un nepatīkamiem pārsteigumiem, laiks padomāt par katla un tā mezglu apkopi.

Apkures iekārtu tehniskam stāvoklim ir regulāri jāpievērš uzmanība un jāpiesaista sertificēti speciālisti apkopēm un remontiem. Bez sistemātiskām apkopēm pieaug nopietnu bojājumu iespējamība un jārēķinās, ka remonts izmaksās daudz vairāk par apkopi, bet sliktākajā gadījumā...

Lasīt